Jsme GEM System

Společnost GEM System působí na trhu od roku 2004 a nabízí komplexní integrační a systémová řešení. Specializujeme se především na oblasti: integrací a vývoje, podpory 24x7 On-Site, identity managementu, Business Intelligence, B2B komunikačních systémů a datových skladů.

Moderní a progresivní technologie a nejmodernější postupy řešení, to je GEM System. Jako jedni z mála v Česku máme zkušenosti s implementací řešení postavených například na platformách Oracle BI, Oracle Fusion Middleware nebo Red Hat Fuse. Současně dokonale známe i produkty dalších hlavních IT dodavatelů jako je zmíněný Red Hat, Adobe, Amazon (AWS), IBM nebo Microsoft.

Novinky

Řešení a partnerství

Naše práce - aktuálně

Budujeme budoucnost IT s Kubernetes – řešení postavená na virtualizaci díky kontejnerizaci s řešeními Kubernetes (K8s)

Nechte se i vy nadchnout řešeními postavenými na téměř dokonalé virtualizaci díky kontejnerizaci s Kubernetes (K8s). Užijte si jednodušší a viditelnější vydávání aplikací spolu s razantním zlepšením spolehlivosti běhu řešení jako celku.

Změna licenční politiky společnosti Broadcom pro produkty VMware – navrhovaný postup pro klienty (Q1.2024)

GEM System pravidelně věnuje čas těmto změnám, tak aby možné porozumění takto klíčovým změnám bylo co nejvíce korektní a možnosti reakce na ně byly jasnější.

Elektronická spisová služba DXESS.BS dodávaná GEM System

Spisová služba na jednom místě strukturovaně eviduje a ukládá dokumenty určených typů, nejčastěji faktur, smluv, předpisů a směrnic, resp. dokumentů vydaných a přijatých dle legislativy každé instituce. Celý systém je v souladu s legislativními požadavky na systém elektronické spisové služby.

GEM System v číslech

spravovaných externích identit
0 milionů
korun proteče našimi systémy
0 miliard
dat spravovaných v našich databázích
0 TB
školení a kurzů absolvovaných našimi odborníky
0
zaměstnanců nabitých světem IT
0