Společnost GEM System

Společnost GEM System působí na trhu od roku 2004 a nabízí komplexní systémová a integrační řešení, specializujeme se především na oblast Integrací a vývoje, Podpory 24x7 On-site, Identity Managementu, Business Intelligence, B2B komunikačních systémů a datových skladů.

Využíváme moderní a progresivní technologie a nejmodernější postupy řešení. Jako jedni z mála v Česku máme zkušenosti s implementací řešení postavených například na platformách Oracle BI, Oracle Fusion Middleware nebo Red Hat Fuse. Ovšem dokonale známe i produkty dalších hlavních IT dodavatelů jako je zmíněný Red Hat, Microsoft, IBM či Amazon.

Každá zakázka v našem podání začíná intenzivní spoluprací s klientem, kdy důkladně poznáváme jeho interní procesy, přání a záměry. Naším cílem je dodat takové řešení, které stoprocentně vychází vstříc jeho potřebám, optimalizuje jeho náklady a zvyšuje mu celkovou efektivitu podnikání.

Na projektech v klíčových oblastech pracují týmy zkušených odborníků zahrnující business analytiky, architekty řešení, projektové manažery a vývojáře. Máme zkušenosti s podporou zákazníka, a to jak na straně zadavatele, tak na straně delivery formou klasických (PRINCE 2, ITIL, TOGAF apod.) nebo agilně orientovaných metodik vedení projektu (Scrum, DevOps, SAFe). Náš zákazník má proto jistotu, že se jeho projektu věnujeme od začátku až do konce s veškerou silou našich dlouhodobých zkušeností a poctivě budovaného know-how.

 

Za svou existenci jsme o kvalitě řešení GEM System přesvědčili řadu klientů. Podíleli jsme se například na kompletní optimalizaci systémové infrastruktury jedné z největších tuzemských pojišťoven, a to v oblastech Business Intelligence, datových skladů, Identity Management, B2B a ERP. GEM System se spolupodílel na dodávce nového systému eCommerce pro Českou spořitelnu nebo se podílel na vybudování BI řešení pro oddělení Controllingu DOOSAN Škoda Power. V projektech vývoje na zakázku se spolupodílíme zejména v automobilovém průmyslu na vývoji robustních mezinárodních webových portálů v oblastech marketingu a konektivity. Tyto projekty jsou úzce vyvíjeny na cloudových technologiích MS Azure či Amazon Web Services a jsou deployovány do cloudových center po celém světě. Díky kombinaci agilních metodik vývoje a cloudových technologií dosahujeme v projektech mimo jiné vysoké spolehlivosti (provozujeme tzv. „self healing architecture“), dostupnosti a odezvy pro koncové uživatele. 

Společnost GEM System systematicky buduje kompetenční centra, která mají na starosti rozvoj kompetencí v dané obchodní oblasti nebo klíčové technologii a věnují se nejen rozvoji expertních znalostí společnosti a jejich zaměstnanců, ale podílejí se i na realizaci projektů. Z těchto kompetenčních center jsou pak vybíráni specialisté na jednotlivé projekty a zakázky. 

GEM System využívá moderní a progresivní technologie. Jako jedna z mála IT společností v Česku má zkušenosti s implementací řešení postavených na rozmanitých platformách: Microsoft – Microsoft .NET Framework, Microsoft Azure DevOps Server, Microsoft Power BI či Microsoft SQL Server; Oracle – Oracle SOASuite, Oracle Database, Oracle BI, Oracle BAM či Oracle Identity Management; Red Hat – Red Hat OpenShift Container Platform, Red Hat Fuse, Red Hat JBoss nebo Red Hat 3scale API Management.

Společnost GEM System a.s. v roce 2019 zavedla systémy managementu kvality, environmentálního managementu a systému řízení bezpečnosti informací dle mezinárodně uznávaných norem ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001 a ISO 20000-1. Další informace k ISO najdete ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích

Kontaktujte nás

  GEM System v číslech

  spravovaných externích identit
  0 milionů
  korun proteče našimi systémy
  0 miliard
  dat spravovaných v našich databázích
  0 TB
  školení a kurzů absolvovaných našimi odborníky
  0
  zaměstnanců nabitých světem IT
  0