Skip to content

Anonymizujeme data s GEM Winch

Řešíte, jak poskytnout vašim vývojářům nebo externím dodavatelům reprezentativní vzorek dat z produkčního prostředí pro účely vývoje, testování nebo školení, aniž byste porušili bezpečnostní zásady pro zacházení s citlivými údaji?

Obsahuje váš informační systém citlivá data?
Pracujete s externími dodavateli IS?
Provozujete nejen produkční, ale i vývojová, testovací nebo školící prostředí?
Vybíráte nový HW a potřebujete otestovat jeho výkon?

GEM System vám nabízí univerzální modulární systém pro vytváření řezů, transformaci, migraci a anonymizaci datGEM Winch. Tento nástroj jsme vyvinuli na základě zkušeností z projektů v prostředí komplexního a rozsáhlého informačního systému velké organizace. Zároveň jsme využili velkých výhod progresivního a flexibilního nástroje Enterprise Architect, který pokrývá všechny aspekty vývojového cyklu. Současně jsme GEM Winch postavili na našem know-how a postupech pro řešení řady praktických problémů z reálného prostředí.

Argumenty pro GEM WINCH

S GEM Winch snadno a intuitivně určíte, která data mají být obsažena ve vytvořeném vzorku. Rozhodněte sami jaký má být cílový objem dat, která data budou předmětem anonymizace nebo, jak se budou anonymizovat. Transformační modul a databázový modul se postarají o anonymizaci a o provedení transformace dat v prostředí určené databázové platformy.

Důvody anonymizace

Principy anonymizace

Specifikace řešení GEM Winch ke stažení
(česká verze)

GEM Winch - solution specification in English
(English version)

Kdo se o vás postará?

Zkušený tým složený z expertů se zaměřením na IT bezpečnost se postará o všechna vaše firemní data. Nebojte se jim je svěřit, mají na starosti i naši bezpečnost.

Zaujala vás naše nabídka?