Bezpečnost

Nechte bezpečnost na odbornících. Otestujeme vaše bezpečnostní opatření a zanalyzujeme použité technologie, abychom našli slabá nebo dokonce nechráněná místa ve vašich IT systémech. Můžeme si také zahrát na útočníka a vyzkoušet v reálném provozu, jestli je vaše ochrana skutečně neprostupná.

Řešení bezpečnosti IT je komplexní úloha. GEM System nabízí řešení určená všem, kteří potřebují zajistit bezpečnost dat na úrovni dostupnosti, včasného odhalení napadení, úniku dat a s cílem předejít ztrátám. Jsme dodavatelem komplexního GDPR řešení.
Díky dlouholetým zkušenostem navrhujeme vhodná řešení pro malé společnosti i velké podniky. Pro řešení otázek bezpečnosti využíváme osvědčené produkty světových společností spolu s našimi znalostmi a zkušenostmi.

  1. Bezpečnost dat a informací.
  2. Přehled o právech a chování uživatelů.
  3. Analýzu bezpečnostních prvků.
  4. Možnost soustředit se na své klíčové podnikání.
  5. Klidné spaní.

Technologie pro vaši bezpečnost

Bezpečnost dat chápeme jako prioritu a proto využíváme technologie, které patří v této oblasti k těm nejlepším. Oracle Identity Management, Oracle Virtual Directory, eSSO, Oracle Access Manager a Oracle Database Security Options.

GEM Winch je univerzální modulární systém mj. pro transformaci dat

GEM System vám nabízí univerzální modulární systém pro vytváření řezů, transformaci, migraci a anonymizaci dat. Díky GEM Winch snadno a intuitivně určíte, která data mají být obsažena ve vytvořeném vzorku, jaký má být jejich cílový objem, která data budou předmětem anonymizace a jak se budou anonymizovat.

GEM Traffic Manager

GEM Traffic Manager je infrastrukturní softwarové řešení, kterým lze snadno realizovat vybrané infrastrukturní komponenty jako loadbalancer, reverzní proxy či terminaci SSL/TLS spojení. Jedná se o rozšiřitelný balíkový produkt konfigurovatelný zákazníkovi na míru. Instaluje se na běžný hardware nebo častěji do virtuálních strojů typicky s OS linux či Windows Server.

Bezpečnostní analýza

Poradíme a pomůžeme vám aplikovat účinné procesy pro řízení vašeho IT v oblasti bezpečnosti.

Penetrační testy

Jste si jisti, že máte svoje aplikace a síť dostatečně zabezpečeny proti vnějším útočníkům? Díky našim zkušenostem dokážeme otestovat bezpečnost vaší sítě a aplikací publikovaných do internetu.

API brány

Řízení a auditování přístupu k webovým službám externími konzumenty.

Anonymizace a čištění dat

Univerzální modulární systém pro transformaci, migraci, anonymizaci a vytváření řezů dat.

Single Sign-On

Automatické přihlašování do všech zpřístupněných aplikací na základě jediného ověření identity.

Identity & Role Management

Správa životního cyklu uživatelů. Postarejte se, aby každý zaměstnanec měl v informačním systému jen taková práva, která skutečně potřebuje.

Kdo se o vás postará?

Integrace aplikací a informačních systémů do jednoho funkčního prostředí není triviální. V GEM System s tím ovšem máme dostatek zkušeností a bez obav vám můžeme nabídnout široký tým plný kvalifikovaných odborníků, kteří vás nezklamou.

Team bezpecnost

Zaujala vás naše nabídka?