BUSINESS INTELLIGENCE

Ať cesty vašeho podnikání povedou kamkoliv,
potřebujete vždy správné informace včas.
Více informací
BEZPEČNOST díky GEM System

Nabízíme vlastní nástroj pro anonymizaci dat.
Provádíme analýzu dat na úrovni dostupnosti
nebo odhalování nebezpečných bezpečnostních
rizik či možných úniků dat.
Více informací
Chcete mít osobní údaje v rámci GDPR
skutečně pod kontrolou?

GEM System přináší řešení pro komplexní
zvládnutí správy GDPR a ochranu
osobních údajů.
Více informací

Jsme GEM System

Efektivní provozní náklady, vyšší konkurenceschopnost, detailní řízení firemních procesů a rychlejší přístup k důležitým informacím.

To jsou priority, kterými se řídíme při navrhování svých integračních a systémových řešení. Na trhu působíme již od roku 2004 a specializujeme se především na segmenty datových skladů, Business Intelligence, Identity Management, B2B komunikačních systémů, projektům systémové integrace a vývoji software na míru. Zde svým klientům můžeme nabídnout špičkové know-how, zejména pokud jde o řešení postavená na platformách IBM, Microsoft a Oracle.

Novinky

Naše práce

Anonymizace dat

GEM Winch, univerzální modulární systém pro transformaci, anonymizaci a vytváření řezů dat, se kterým snadno a intuitivně určíte, která data mají být obsažena ve vytvořeném vzorku, která data budou předmětem anonymizace a jak se budou anonymizovat.

Nástroj GEM Finance

Modulární aplikace pro přípravu a kontrolu účetních dat byla vyvinuta tak, aby splňovala specifické požadavky jednotlivých zákazníků. Tuto aplikaci využijí zejména instituce s rozsáhlou a rozmanitou problematikou účetních dokladů.

Light Service Bus pro ÚKZUZ

Cílem projektu bylo navrhnout a implementovat integrační platformu, která sjednotí komunikaci s Ministerstvem zemědělství a případnými dalšími externími subjekty, umožní jednotnou správu, zvýší zabezpečení a umožní audit.

Centralizace ERP systémů

Cílem tohoto projektu bylo centralizovat agendu Registr subjektů zdravotní péče, agendu výběru pojistného a právní agendu z poboček do datového centra VZP ČR. Koncepce řešení zahrnuje také zavedení nových obchodních procesů a revizi vybraných stávajících.

Systémová integrace pro ÚAMK

Dodávka analytické, integrační a projektové služby. Cílem realizovaného projektu je zrychlení a zjednodušení řešení jednotlivých klientských případů a automatizace relevantních interních procesů.

Identity Management pro VZP ČR

Realizace projektu spočívala jak v technologické, tak procesní rovině. V prvním případě se jednalo o implementaci a integraci jednotlivých IT systémů, v tom druhém pak o redesign příslušných podnikových agend.

Řešení a partnerství

GEM System v číslech

0 milionů
spravovaných externích identit
0 miliard
korun proteče našimi systémy
0 TB
dat spravovaných v našich databázích
0
školení a kurzů absolvovaných našimi odborníky
0
zaměstnanců nabitých světem IT