Doba čtení ~5 min.

Gratulujeme kolegům v našem týmu k úspěšnému absolvování kurzu k agilnímu řízení Agile Scale a získání ocenění a certifikace v rámci Scaled Agile Professional Certification Program. Děkujeme kolegům k rozšíření řad certifikovaných SAFe® 5 Agilistů! Další informace o Agile & Scrum & DevOps a úspěšných projektech najdete na www.gemsystem.cz.

Agilní přístup v praxi a metodika SAFe
Metodika SAFe (Scaled Agile Framework for Enterprises) představuje aplikování Agile přístupu na úrovni celé společnosti. Jako příklad se jedná o aplikování SAFe v rámci vývoje IT produktů. Metodiku SAFe využíváme v GEM System od roku 2019. Další informace najdete na → www.gemsystem.cz/reseni-a-sluzby/integrace-a-vyvoj/agilni-pristup-v-praxi-a-metodika-safe/

Zajímá vás i téma DevOps?
Objevte zkušenosti GEM System s DevOps a cloud architekturou
Seznamte se s definicí DevOps a přesvědčte se, jak role a postupy DevOps vylepšují automatizaci a spolupráci a podporují vytváření lepších produktů pro klienty GEM System. Detailní informace najdete přímo v rámci Integrací a vývoje viz. webové stránky GEM System → Integrace a vývoj → Zkušenosti s DevOps a cloud architekturou → www.gemsystem.cz/reseni-a-sluzby/integrace-a-vyvoj.

Recommended Posts