Reference dodávky řešení Identity Serveru pro klienta ČSOB Stavební spořitelna (do roku 2021 jako Českomoravská stavební spořitelna / ČMSS) dceřiná společnost ze skupiny KBC

Identity Server implementoval funkcionalitu nezbytnou pro další rozvoj multikanálové infrastruktury klienta ČSOB Stavební spořitelna (do roku 2021 na trhu jako ČMSS). Poskytuje bezpečné, moderní a standardizované rozhraní v oblasti jednotného přihlášení a autorizace. Potencionálním klientům ČSOB Stavební spořitelny umožňuje zabezpečit přístup do samoobslužné zóny při samoregistraci nebo při přihlášení pomocí sociálních sítí.

Pro stávající klienty snižuje riziko zneužití přístupových údajů do internetového bankovnictví pomocí druhého faktoru (formou SMS + alternativně i pomocí dalších metod pro ověření), zajišťuje technické nástroje pro možné úpravy smluvního vztahu elektronickou cestou (po ověření druhým faktorem – SMS) a zároveň zlepšuje uživatelský komfort sjednoceným přihlašováním (SSO) k integrovaným aplikacím ČSOB Stavební spořitelny.

Zaujala Vás naše nabídka?