Doba čtení < 2 minuty

Reference projektu K2 New Generation pro klienta ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s. je největší výrobce automobilů v České republice. Od roku 1991 je součástí koncernu Volkswagen. Dlouhodobě je největší českou firmou podle tržeb a největším českým exportérem do velké části světa díky svojí rozsáhlé prodejní síti.

PROJEKT K2 EXECUTION TEAM

Společnost GEM System se podílí na vývoji nových verzí produktů společnosti Škoda Auto v rámci projektu „K2 New Generation“. Jedná se o CMS nástroj s přidruženými dynamickými nástroji, které po vypublikování vygeneruje internetové stránky dovozce, prodejce či servisu v dané zemi. Projekt počítá s nasazením pro 100 zemí, kde pokryje několik tisíc dealerů automobilky celosvětově. Pro provoz vypublikovaných internetových stránek je využívána serverová infrastruktura společnosti Škoda Auto a dále cloudová centra Microsoft Azure.

Dealer locator – představuje řešení pro dohledání vhodného servisu či prodejce. Nástroj pro vyhledání konkrétního dealera dle zadaných vyhledávacích kritérií. Pracuje s komponentami Google, díky kterým dokáže nabízet přednostně nejbližší dealery konkrétního uživatele nebo poskytnout uživateli informaci o vzdálenosti dealera od konkrétního bodu. Po prvotním vyhledání konkrétního dealera a zobrazení jeho detailních informací, je druhým krokem nabídka zahájení navigace k dealerovi či přímé přesměrování na jeho skladové vozy nebo servisní objednávkový portál.

Availability list – nástroj, který uživateli poskytuje seznam a popis Connect služeb v závislosti na zadané kombinaci vozu, infotainmentu a výrobní periody. Detailní stránka služby poskytuje detailní popis, informativní videa a přehled zemí, ve kterých daná služba pro zadanou konfiguraci funguje. Součástí řešení je administrační aplikace, kde jsou zadávány jednotlivé kombinace za pomoci intuitivního průvodce.

Poznejte celou řadu dalších řešení a dílčích částí na projektu K2NG pro klienta ŠKODA AUTO.

Recommended Posts