Nástroj GPM neboli GEM Process Manager

GEM Process Manager je evoluční nástupce dosavadního způsobu vývoje podnikových systémů, který výrazně redukuje čas od vzniku požadavku do jeho realizace v produkčním prostředí. Využijte výhod pokročilé automatizace a výrazného zefektivnění obchodních procesů.

V minulosti byly podnikové aplikace dodávány na míru dle obchodních procesů navržených v analýze. Následné změny obchodních procesů vyžadovaly práci vývojářů s významnými náklady na realizaci těchto změn. V současném dynamickém prostředí dochází k velmi častým změnám obchodních procesů a legislativy, a proto dosavadní model vývoje již nevyhovuje. Dříve nabízen jako GEM GPM Suite.

Chcete optimalizovat schvalování dokumentů? Potřebujete, aby byly vaše procesy v souladu s ISO? Přemýšlíte o zkvalitnění služeb zákaznické podpory? Hledáte způsob, jak zefektivnit interní procesy? Nevíte, jak co nejrychleji přizpůsobit Vaše procesy situaci na trhu? GEM Process Manager Je vaším správným řešením. Robustní řešení v podobě GEM Process Manager od GEM System vás přesvědčí například řadou velkých a středních referencí. GEM Process Manager je inovací předchozí verze BPM řešení nabízeného jako GEM BPM Suite.

Řešení GEM Process Manager je nabízeno i díky partnerské spolupráci se společnostmi – více viz. webové stránky partnerů: 

Vše o GEM Process Manager
nejen specifikace, ale i reference ke stažení

Co nabízí?

Intuitivní návrh procesů

Procesy jsou vytvářeny v grafickém prostředí pomocí přehledných diagramů. ​

Návrh formulářů​

Aplikační formuláře tvoří přímo vaši analytici. Výsledkem je moderní uživatelské rozhraní.​

Snadná práce s procesy

V přívětivém uživatelském prostředí můžete vyhledávat a prohlížet instance procesů.

Integrace

Integrace s vaším informačním systémem dle principů SOA (Service Oriented Architecture). Vaše procesy mohou vystavovat služby i konzumovat služby dalších systémů.

Pořizovací náklady

Licenční podmínky umožňují nasadit platformu bez vysokých počátečních nákladů.

Zkušenosti

Naši analytici vám pomohou naplánovat zavedení GEM Process Manager nebo spustit pilotní projekt.

Proč zvolit řešení GPM od GEM System?

Jak funguje?

GEM Process Manager je nástroj pro návrh, realizaci, provoz a monitoring obchodních procesů. Procesy jsou navrhovány a modelovány v podobě srozumitelných diagramů. Pro pochopení procesů a jejich úpravy není třeba technických znalostí. Provedené změny procesu jsou pak přímočaře promítnuty do chování Vašich podnikových aplikací.

Jaká je přidaná hodnota?