Reference dodávky projektu
SIMPLY SHARE MODIFICATIONS
s řešením Adobe Experience Manager
pro klienta Škoda Auto

Simply Share jako celek představuje vědomostní bázi pro řadu oblastí a typů obsahu, který je mezi dealery ŠKODA AUTO sdílen napříč sítí importérů a lokálních dealerů společnosti.

Projekt byl realizován na řešení Adobe Experience Manager (AEM), které je vyspělým a celosvětově úspěšným obchodním řešení od společnosti Adobe, jejíž je GEM System globálním partnerem na úrovni Adobe Bronze Solution Partner.

Adobe Experience Manager (AEM) je komplexní řešení pro správu obsahu pro vytváření webových stránek, mobilních aplikací a formulářů. A usnadňuje správu marketingového obsahu a aktiv.

GEM System je bronzovým partnerem společnosti Adobe (Adobe Bronze Solution Partner) v rámci celosvětového partnerského programu Adobe Solution Partner Program.

Mj. i díky inovacím řešení Adobe, naší vlastní kompetenci a know-how můžeme klientům GEM System ještě více pomoci rozvíjet jejich podnikání právě poskytováním řešení světové úrovně mj. v podobě podpory a rozvoje řešení globálního digitálního marketingu postaveném na řešení od společnosti Adobe.

Zaujala Vás naše nabídka?