Nové nástroje pro podporu eMobility nasazeny do produkčního prostředí u klienta Škoda Auto

Reference nových nástrojů pro podporu eMobility a jejich nasazení do produkčního prostředí u klienta Škoda Auto.

NÁSTROJ CHARGE MAP
Nástroj Charge map umožňuje zákazníkovi objevit síť dobíjecích stanic Powerpass, která zajišťuje přístup k nabíjecím stanicím. Charge map poskytuje uživateli podrobné informace o nabíjecích stanicích, jako je počet a typ konektorů na lokaci nebo zda jsou konkrétní nabíjecí konektory aktuálně v provozu.

NÁSTROJ CHARGE MAP PRO SÍŤ DOBÍJECÍCH STANIC POWERPASS
Nástroj poskytuje uživateli podrobné informace o nabíjecích stanicích v celé Evropě. Uživatel se zde dozví podrobné informace, ať už o hustotě dobíjecí sítě, počtu a typech konektorů na dané lokaci, či zda jsou konkrétní konektory aktuálně v provozu. Charge map také přispívá k propagaci nástroje Powerpass, přes který uživatel např. provádí samotné platby za dobíjení.

CHARGING CALCULATOR 
Aplikace odpovídá zákazníkovi interaktivní formou na základní otázky ohledně metod nabíjení a poskytuje informace o dobíjecích časech pro jednotlivé elektrické modely.

ZMĚNA UVAŽOVÁNÍ A KOREKTNÍ INFORMACE O EMOBILITĚ
Dalším tématem, se kterým se výrobci elektromobilů potýkají je doba nabíjení elektromobilu. Mezi veřejností se často objevuje názor, že elektro vůz se nabíjí několik desítek hodin a že ho v podstatě není možné snadno dobít. K lepšímu pochopení nabíjení elektromobilů vznikla právě aplikace Charging calculator.

Zaujala Vás naše nabídka?