Specifikace možností nasazení řešení Keycloak SSO od GEM System

GEM System realizoval celou řadu projektů řešících problematiku správy identit či flexibilitu jejich federace v podnikových informačních systémech. Jedním z řešení realizovaných GEM System je nasazení opensource systému Keycloak (Red Hat SSO ve variantě se subskripcí Red Hat).

Keycloak dovoluje samostatně spravovat svěřené identity nebo je přebírat od existujících poskytovatelů. Dále umožňuje poskytovat vůči cílovým aplikacím jednotné a zabezpečené komunikační rozhraní postavené na různých autentizačních protokolech (např. SAML, OAuth2 či jiných jako samostatná formulářová autentizace, OTP a další). Keycloak lze provozovat ve stávajících virtualizovaných infrastrukturách nebo na kontejnerových platformách.

Specifikace možností nasazení řešení Keycloak od GEM System -
- detailní informace najdete v business a funkční specifikaci možností nasazení včetně souvisejících referencí (PDF ke stažení)GEM System má partnerství s Red Hat na úrovni Red Hat Advanced Business Partner resp. Red Hat Advanced Business Partner Middleware v případě dodávky řešení s Middleware od Red Hat.