Reference aplikace Q-Space pro digitalizaci funkčních zkoušek (klient Škoda Auto)

Aplikace Q-Space slouží k digitalizaci funkčních zkoušek, procesu plánování a testování vozidel ve zkušebnách a centrech analýz automobilky Škoda Auto. Na míru vyvinutý algoritmus pro plánování vozidel do funkčních zkoušek zohledňuje životní cyklus předsériových vozidel a přiřazené zkoušky vozů. Počítá také s aktuální kapacitou zkušeben i jednotlivých odborných skupin a bere v potaz i další aktivity na odděleních – např. emisní testy a analýzy závad vozidel.

Q-Space pomáhá efektivněji využívat kapacity testování. Vedle toho transparentně dokumentuje kompletní proces testování vozidel a další procesy. Odbourává potřebu papírových dokumentů včetně protokolů o zkouškách, usnadňuje jejich archivaci a urychluje sdílení mezi koncovými uživateli. Vše probíhá přímo v prostředí aplikace.

Systém je propojen s  dalšími příbuznými aplikacemi, programy a procesy ve firmě. Slouží nejen jako zdroj pro další testování předsériových vozidel, ale v plánu je i rozšíření počtu používaných dat přímo v Q-Space. Díky velkému množství sbíraných dat se v budoucnu počítá s komplexní statistikou, která povede k dalšímu zvýšení kvality a snížení nákladů s ní.

Zaujala Vás naše nabídka?