Doba čtení ~2 min.

GEM System se jako partner společnosti Adobe v rámci programu Adobe Solution Partner Program zúčastnil Adobe Partner Day, který se pro partnery konal ve Varšavě.

GEM System má vytvořeno kompetenční centrum, které se dlouhodobě zaměřuje na technologie od Adobe. Aktuálně naše znalosti využíváme u našich zákazníků. Jako lídr dodávek řešení v oblasti IT vnímáme, že je naším společným cílem s pomocí digitalizace zefektivnit firemní procesy zákazníků.

Společnost GEM System se aktuálně zaměřuje na technologii Adobe Experience Manager. Zároveň současně vnímáme příležitosti v doplnění produktu Adobe Commerce (Magento) do portfolia Adobe Experience Platform.

#GEM #Adobe #IT #B2B

GEM System actively participated in Adobe Partner Day 2022 in Warsaw

GEM System participated as an Adobe partner in the Adobe Solution Partner Program in the Adobe Partner Day 2022 in Warsaw.

GEM System has created a competence center that has long focused on Adobe technologies. We are currently using our knowledge with our customers. As a leader in IT solution delivery, we see it as our common goal to make our customers’ business processes more efficient with the help of digitalization.

GEM System is currently focusing on Adobe Experience Manager technology. At the same time, we see opportunities in adding Adobe Commerce (Magento) to the Adobe Experience Platform portfolio.

#GEM #Adobe #IT #B2B

Recommended Posts