Poznejte Microsoft Azure Platform a jeho možnosti pro váš business

Azure představuje cloudovou platformu společnosti Microsoft. Využívá se k vytváření, hostování a škálování webových aplikací prostřednictvím datových center Microsoftu.

MS Azure nabízí tzv. Microsoft Online Services – balík online aplikací fungujících jako služby (bez instalace), které umožňují výměnu dat, sdílení, online komunikaci (online konference), atd., to vše založené na bázi cloudu. Všechny tyto nabízené aplikace a služby se rozdělují do tří obchodních značek: Microsoft Azure, SQL Azure a AppFabric.

Společnost GEM System je Gold Partnerem společnosti Microsoft a je součástí programu Microsoft na podporu partnerů společnosti Microsoft, kteří prodávají ta nejlepší a klíčová řešení na trhu IT vůbec. Současně jsme na úrovni Assisted Growth a ve skupině těch nejlepších hráčů IT trhu globálně.

Microsoft Azure přináší tři hlavní části:

Co Microsoft Azure umožňuje? V Microsoft Azure můžete mimo jiné vytvářet a konfigurovat své vlastní servery a instalovat na ně vlastní aplikace stejně jako v jiném datovém centru. Oproti jiným datovým centrům však Microsoft Azure přináší další výhody - více v přiloženém PDF níže.

Microsoft Azure Platform -
- detailní informace najdete v business a funkční specifikaci včetně většiny nejčastějších nástrojů a jejich využití (PDF ke stažení)

Kontaktujte nás