Projekt User Vehicle Data (UVD) pro klienta Škoda Auto a.s. integruje desítky zdrojů dat uživatelů a vozidel a poskytuje svým uživatelům konsolidovaná, vyčištěná, ale i obohacená data.

Projekt UVD (User Vehicle Data) představuje ODS – Operační datové úložiště uživatelských a vozových dat. Celý projekt UVD je klíčovou stavební jednotkou v rozsáhlém světě datového ekosystému společnosti Škoda Auto. Slouží doslova jako nervové centrum automobilky, pečlivě sbírá a konsoliduje data. Data samotná představují operační zprávy nebo tvorbu datových skladů, stejně tak i portfolio produktů zaměřených na uživatele, včetně poutavých marketingových kampaní, služby digitálních certifikátů pro vozidla, oblíbenou aplikaci My Škoda a mnoha dalších klíčových digitálních produktů.

Pro realizaci projektu poskytla společnost GEM System společnosti Škoda Auto tým softwarových vývojářů, datových analytiků a systémových architektů s bohatými zkušenostmi v oblasti integrací. V současné době je tým produktu UVD zapojen nejen při řešení otázek týkajících se zajištění dat, ale také při různých aktivitách z oblasti analýzy dat – více viz. detailní reference v PDF.

Zaujala Vás naše nabídka?