Produkty pěkně pohromadě

Podívejte se na naše hlavní produkty, řešení a služby hezky přehledně. Nabídku podle aktuálního trhu neustále ladíme a přizpůsobujeme požadavkům trhu. Vyplatí se do ní opakovaně podívat. Powered by GEM System

Integrace a vývoj

V dnešní době lze nalézt velké množství podniků, které používají vzájemně oddělené systémy, čímž se jejich provoz prodražuje. V naší společnosti máme zkušenosti s integrací jak pro velké hráče, tak také pro malé podniky.

inteligence

Business Intelligence

Má Vaše společnost k dispozici spoustu informací, ale neumíte je využít? Svěřte se do našich rukou. Společnost GEM System kromě běžných nástrojů pro BI používá také specializované produkty pro benchmarking, detekci anomálií nebo podezřelého chování čí nástroje pro vizualizaci.

Bezpečnost

Nabízíme vlastní nástroj pro anonymizaci dat, ale také provádíme analýzu dat na úrovni dostupnosti nebo odhalování nebezpečných bezpečnostních rizik či možných úniků dat.

Správa a podpora

Naše helpdesk centrum funguje 24/7 a nabízí okamžité řešení Vašich problémů. Zároveň také nabízíme nonstop monitoring aplikací, který může využít každý bez vlastního dohledového centra.