GEM System ohlašuje dlouhodobou spolupráci se společností MotionPass

Společnost MotionPass je dodavatelem pokročilých řešení pro automotive v řadě oblastí. Jedná se o řešení placení mýtného a parkovného z vozidla nebo rychlejší nabíjení a doplňování paliva. Vzájemná spolupráce je primárně postavena na dodávce expertních a konzultačních služeb. Dodávané projekty a transformace řešení představují nejmodernější know-how na globálním trhu.

Platforma MotionPass spojuje řidiče chytrých aut s podniky a službami v jejich okolí, což jim umožňuje snadno objevit a zaplatit za silniční poplatky, parkování anebo dobíjení či tankování pohonných hmot.

MotionPass lze integrovat se systémy městských placených parkovacích zón, což řidičům umožní platby v souladu s cenovou politikou každé obce. Kromě samotného platebního procesu poskytuje platforma MotionPass provozovateli pokročilé statistiky využití, což usnadňuje plánování kapacity.

MotionPass informuje řidiče o placených dálnicích, tunelech nebo mostech a umožní rychlé a bezpečné zakoupení poplatku. Hlavním cílem je zajistit, aby tyto služby byly snadno dostupné a použitelné. Současně, aby výběr poplatků byl jednodušší a použité řešení jako celek bylo užitečné pro řidiče i provozovatele.

MotionPass je moderní globální firma v oblasti automotive se sídlem v Německu a s českými kořeny. Společnost cílí na trhy v rámci EU a vyvíjí aktivity téměř ve všech zemích EU.

#MotionPass #backend #bezpečnost #autentizace #autorizace #API #dostupnost #failSafe #redundance #transformace

Sledujte nás na sociálních sítích

Kontaktujte nás

  GEM System v číslech

  spravovaných externích identit
  0 milionů
  korun proteče našimi systémy
  0 miliard
  dat spravovaných v našich databázích
  0 TB
  školení a kurzů absolvovaných našimi odborníky
  0
  zaměstnanců nabitých světem IT
  0