Publicador de conteúdo web Publicador de conteúdo web

Integrace a vývoj

Používáte ve firmě řadu různých aplikací či informačních systémů? Je jejich údržba příliš drahá a aplikace si navíc ani nedokážou mezi sebou vyměňovat data? Propojte je. Nabízíme vám služby zkušeného integrátora, který má za sebou řadu nejen velkých projektů pro opravdu velké hráče na trhu a poradíme si s integrací v menších podnicích. Součástí je i vývoj, bez kterého se často projekty neobejdou. Spolehněte se na desítky zkušených vývojářů a jejich skvělé vedení v rámci GEM System.
 

Publicador de conteúdo web Publicador de conteúdo web

Pro koho je toto řešení vhodné?

Jednoduchá propojení aplikací s nízkými nároky lze uskutečnit v jakémkoliv dnes dostupném programovacím jazyku, resp. v běžně nabízených podnikových systémech. Ovšem náročnější a robustnější integrace probíhají pomocí tzv. integračních platforem. Ty se donedávna vyskytovaly jen v největších společnostech s velmi robustním IT zázemím. Dnešní požadavky na integraci a ceny takových řešení dovolují zavádět integrační platformy i u středně velkých zákazníků.

Publicador de conteúdo web Publicador de conteúdo web

 • GEM Process Manager

  Automatizace a zefektivnění obchodních procesů. GEM Process Manager je BPM řešení, které modeluje a následně řídí vaše procesy, kromě úspory nákladů a urychlení procesů získáte i větší vhled do chodu společnosti.

 • Integrační platforma

  Integrační platforma zajišťuje přenos informací mezi komponentami informačního systému, jejím nasazením umožníte využívat již hotové služby IS, komunikovat standardizovaným způsobem a udržet integraci pod kontrolou.

 • Complex Event Processing

  CEP umožňuje zpracovávat a reagovat v reálném čase na velké množství událostí, například při řízení kvality, vyhodnocení rizik či včasné detekci chyb. Umožňuje přijímat a vyhodnocovat zprávy a nacházet mezi nimi důležité souvislosti.

 • SOA Governance

  Zavedení SOA architektury často snižuje náklady a zvyšuje flexibilitu IT. SOA Governance zahrnuje správa registru služeb, monitoring a vyhodnocování kvality služeb a standardy pro nové i existující služby.

 • Zabezpečení serverových komunikací

  Zabezpečení serverové komunikace pomáhá zvýšit bezpečnost přenosu dat před vnějšími i vnitřními útoky. Na síťové úrovni vám pomůžeme vymezit pouze schválené datové toky.

 • Systémový integrátor

  Integrace informačních systémů a zavádění servisně orientovaných principů do podnikových systémů. Nabízíme integraci s ohledem na skutečnou potřebu i výhled do budoucna, ovšem s prvky standardizace, abyste proces integrace udrželi pod kontrolou.

 • GEM Service Bus 2g

  Prověřené, robustní a plně podporované integrační řešení pro podnikovou sféru navržené s využitím osvědčených open source komponent.

Publicador de conteúdo web Publicador de conteúdo web

 • Integrační platformy

  Jako zkušený integrátor pracujeme s těmito sofistikovanými technologiemi: Red Hat JBoss Fuse Service Works, Oracle SOA suite, Microsoft Biztalk. Pro rychlý vývoj aplikací jsme vyvinuli vlastní integrační a komunikační platformu GEM Light Service Bus, která díky nízkým nárokům na hardware a vstřícným licenčním podmínkám směle konkuruje velkým robustním řešením. Naše zkušenosti jsme využili také při vývoji vlastních řešení: GEM Process Manager, platforma pro modelování podnikových procesů a GEM SOA Governance, řešení pro řízení životního cyklu, které poskytuje přehled o všech službách IS, vzájemných vazbách a obchodních i technických informacích.
   

Publicador de conteúdo web Publicador de conteúdo web

Co vám toto řešení přinese?

 • Snížení nákladů, zvýšení výkonnosti/efektivity.
 • Efektivní práci v nesourodém IT prostředí.
 • Rychlejší a kvalifikovanější rozhodování.
 • Jeden funkční celek namísto nespolupracujících aplikací.
 • Výkonné technologie za dostupnou cenu dosud vyhrazené jen pro velké společnosti.
 • Implementace rozdílných systémů zkušenými odborníky.

Publicador de conteúdo web Publicador de conteúdo web

Naše práce

ÚAMK - Moderní dispečink

Propojení stávajícího informačního systému klienta s komplexním řešením GIS a aplikacemi pro komunikaci formou SMS a VoIP. K dosažení optimálního návrhu řešení využívají pracovnící call-centra rozhodovacích algoritmů a zároveň mají k dispozici přehlednou vizualizaci řešených případů. Komunikace s klienty i partnery je do značné míry automatizována v podobě informačních SMS a automatického vytáčení (headset).

Číst více

Publicador de conteúdo web Publicador de conteúdo web

Kdo se o Vás postará?

Integrace aplikací a informačních systémů do jednoho funkčního prostředí není triviální. V GEM System s tím ovšem máme dostatek zkušeností a bez obav Vám můžeme nabídnout široký tým plný kvalifikovaných odborníků, kteří vás nezklamou.

Web Form Web Form

Máte zájem o podobné řešení?

Napište nám

Este campo é obrigatório.
Este campo é obrigatório.
Este campo é obrigatório.
Este campo é obrigatório.

Publicador de conteúdo web Publicador de conteúdo web

nebo nám zavolejte


po - pá 8.00 - 17.00 +420 246 033 811