Webコンテンツの表示 Webコンテンツの表示

O nás

GEM System působí na trhu od roku 2004 a nabízí komplexní systémová a integrační řešení, přičemž se specializuje především na oblast Business Intelligence, Identity Managementu, B2B komunikačních systémů, datových skladů včetně vývoje rozsáhlých IT řešení na zakázku.

Využíváme moderní a progresivní technologie a nejmodernější postupy řešení. Jako jedni z mála v Česku tak máme zkušenosti s implementací řešení postavených například na platformách Oracle BI, Oracle BAM či Oracle Identity Management. Ovšem perfektně známe i produkty dalších hlavních IT dodavatelů jako jsou HP, IBM nebo Microsoft.

Každá zakázka v našem podání začíná intenzivní spoluprací s klientem, kdy důkladně poznáváme jeho interní procesy, přání a záměry. Naším cílem je dodat takové řešení, které stoprocentně vychází vstříc jeho potřebám, optimalizuje jeho náklady a zvyšuje mu celkovou efektivitu podnikání.

Na projektech v klíčových oblastech pracují týmy zkušených odborníků zahrnující business analytiky, architekty řešení, projektové manažery a vývojáře. Náš zákazník má proto jistotu, že se jeho projektu věnujeme od začátku až do konce s veškerou silou našich dlouhodobých zkušeností a poctivě budovaného know-how.

Za svou existenci jsme o kvalitě řešení GEM System přesvědčili řadu klientů. Podíleli jsme se na například na kompletní optimalizaci systémové infrastruktury jedné z největších tuzemských pojišťoven, a to v oblastech Business Intelligence, datových skladů, Identity Management, B2B a ERP. GEM System dále realizoval například dodávku nového systému eCommerce pro Českou spořitelnu nebo se podílel na vybudování BI řešení pro oddělení Controllingu DOOSAN Škoda Power.

Webコンテンツの表示 Webコンテンツの表示

Napsali o nás

9 Črv 2013

IDM - dostupné řešení pro každého

Computerworld

Je to tady. Nový zaměstnanec právě vkročil do budovy. Co s ním?

Aby mohl řádně pracovat, místní IT oddělení mu musí zajistit všechny potřebné přístupy do informačních systémů. Takové úkony zpravidla řeší interní předpis, typicky jde o časově náročný systém žádostí a schvalovacích procesů, kde na konci je správce informačního systému, který zajistí potřebná nastavení. Podobné problémy, ovšem opačného rázu, řeší společnosti také v případě, že je zaměstnanci opouštějí. Riziková je i změna pozice zaměstnance, kdy často dochází ke kumulaci přístupů.

Přejít na článek: IDM - dostupné řešení pro každého

25 Led 2013

Fraud detection - odhalte podvody nejen v pojišťovně

Computerworld

Pravděpodobně se mnohým vám stalo, že jste se pokoušeli koupit zájezd pro celou rodinu a zaplatit ho platební kartou online. Za pár minut volá vyděšený pracovník call centra vaší banky a zeptá se, zda jste to skutečně vy, kdo se pokouší zaplatit tuto horentní částku. Vy ho ujistíte, že ano a pak spokojeně usínáte s dobrým pocitem, že vaše peníze jsou v bezpečí a někdo tam daleko na ně dohlíží. Jde o zázrak nebo je to skutečné tak snadné?

Přejít na článek: Fraud Detection - odhalte podvody nejen v pojišťovně

7 Břez 2014

Vysoká dostupnost dat

Securityworld

Jednou z úloh bezpečnosti je zajištění dostupnosti dat. V průběhu životního cyklu informačního systému se na něj totiž zvyšují nároky, je potřeba zpracovávat více dat, zajistit vyšší propustnost i dostupnost.

Přejí na článek Dostupnost dat: Data vždy po ruce

Web Form Web Form

Kontaktujte nás

Napište nám

この項目は必須です。
この項目は必須です。
この項目は必須です。
この項目は必須です。

Webコンテンツの表示 Webコンテンツの表示

nebo nám zavolejte


po - pá 8.00 - 17.00 +420 246 033 811