Webtartalom-megjelenítő Webtartalom-megjelenítő

O nás

GEM System působí na trhu od roku 2004 a nabízí komplexní systémová a integrační řešení, přičemž se specializuje především na oblast Business Intelligence, Identity Managementu, B2B komunikačních systémů, datových skladů včetně vývoje rozsáhlých IT řešení na zakázku.

Využíváme moderní a progresivní technologie a nejmodernější postupy řešení. Jako jedni z mála v Česku tak máme zkušenosti s implementací řešení postavených například na platformách Oracle BI, Oracle BAM či Oracle Identity Management. Ovšem perfektně známe i produkty dalších hlavních IT dodavatelů jako jsou HP, IBM nebo Microsoft.

Každá zakázka v našem podání začíná intenzivní spoluprací s klientem, kdy důkladně poznáváme jeho interní procesy, přání a záměry. Naším cílem je dodat takové řešení, které stoprocentně vychází vstříc jeho potřebám, optimalizuje jeho náklady a zvyšuje mu celkovou efektivitu podnikání.

Na projektech v klíčových oblastech pracují týmy zkušených odborníků zahrnující business analytiky, architekty řešení, projektové manažery a vývojáře. Náš zákazník má proto jistotu, že se jeho projektu věnujeme od začátku až do konce s veškerou silou našich dlouhodobých zkušeností a poctivě budovaného know-how.

Za svou existenci jsme o kvalitě řešení GEM System přesvědčili řadu klientů. Podíleli jsme se na například na kompletní optimalizaci systémové infrastruktury jedné z největších tuzemských pojišťoven, a to v oblastech Business Intelligence, datových skladů, Identity Management, B2B a ERP. GEM System dále realizoval například dodávku nového systému eCommerce pro Českou spořitelnu nebo se podílel na vybudování BI řešení pro oddělení Controllingu DOOSAN Škoda Power.

Webtartalom-megjelenítő Webtartalom-megjelenítő

Chcete vědět, co je v GEM System nového? Sledujte naše sociální sítě

Webtartalom-megjelenítő Webtartalom-megjelenítő

Chcete znát naše poslední novinky?

Všechny naše aktuální novinky najdete na hlavní stránce www.gemsystem.cz.

 

Web Form Web Form

Kontaktujte nás

Napište nám

Ez a mező kötelező.
Ez a mező kötelező.
Ez a mező kötelező.
Ez a mező kötelező.

Webtartalom-megjelenítő Webtartalom-megjelenítő

nebo nám zavolejte


po - pá 8.00 - 17.00 +420 246 033 811