Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Pár slov o GEM System

Nižší provozní náklady, vyšší konkurenceschopnost, efektivnější řízení firemních procesů, rychlejší přístup k důležitým informacím.

To jsou priority, kterými se řídíme při navrhování svých integračních a systémových řešení. Na trhu působíme již od roku 2004 a specializujeme se především na segmenty datových skladů, Business Intelligence, Identity Management, B2B komunikačních systémů, projektům systémové integrace a vývoji software na míru. Zde svým klientům můžeme nabídnout špičkové know-how, zejména pokud jde o řešení postavená na platformách IBM, Microsoft a Oracle.

Více o nás

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Agregátor obsahu Agregátor obsahu

Novinky
23 Kvě

Anonymizace pro MetLife

GEM System ukončil první fázi dodávky řešení „anonymizace dat" pro významnou nadnárodní pojišťovací společnost MetLife, jejíž součástí byla analýza dat klienta s cílem navrhnout optimální proces anonymizace citlivých údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

10 Kvě

Anonymizujeme data s GEM Winch

Současné informační systémy s sebou nesou problém v podobě uchovávání osobních údajů nebo jiných citlivých či důvěrných informací. Anonymizace osobních údajů je jeden ze způsobů jejich ochrany. GEM System vyvinul univerzální modulární systém pro vytváření řezů, transformaci a anonymizaci dat - GEM Winch.

 

Archiv

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Naše práce

Light Service Bus pro ÚKZUZ

Cílem projektu bylo navrhnout a implementovat integrační platformu, která sjednotí komunikaci s Ministerstvem zemědělství a případnými dalšími externími subjekty, umožní jednotnou správu, zvýší zabezpečení a umožní efektivnější audit.

Číst více

Centralizace ERP systémů

Cílem tohoto projektu bylo centralizovat agendu Registr subjektů zdravotní péče, agendu výběru pojistného a právní agendu z poboček do datového centra VZP ČR. Koncepce řešení zahrnuje také zavedení nových obchodních procesů a revizi vybraných stávajících.

Číst více

Systémová integrace pro ÚAMK

Dodávka analytické, integrační a projektové služby. Cílem realizovaného projektu je zrychlení a zjednodušení řešení jednotlivých klientských případů a automatizace relevantních interních procesů.

Číst více

Identity Management pro VZP ČR

Realizace projektu spočívala jak v technologické, tak procesní rovině. V prvním případě se jednalo o implementaci a integraci jednotlivých IT systémů, v tom druhém pak o redesign příslušných podnikových agend.

Číst více

Anonymizace dat

GEM Winch, univerzální modulární systém pro transformaci, anonymizaci a vytváření řezů dat, se kterým snadno a intuitivně určíte, která data mají být obsažena ve vytvořeném vzorku, která data budou předmětem anonymizace a jak se budou anonymizovat.

Číst více

Nástroj GEM Finance

Modulární aplikace pro přípravu a kontrolu účetních dat byla vyvinuta tak, aby splňovala specifické požadavky jednotlivých zákazníků. Tuto aplikaci využijí zejména instituce s rozsáhlou a rozmanitou problematikou účetních dokladů.

Číst více

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Naše práce v číslech

300 miliard korun českých proteče našimi systémy

6 milionů spravovaných externích identit

42 TB dat spravovaných v našich datových skladech

250 absolvovaných školení a kurzů našimi odborníky

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Reference

Všechny reference