Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Pár slov o GEM System

Nižší provozní náklady, vyšší konkurenceschopnost, efektivnější řízení firemních procesů, rychlejší přístup k důležitým informacím.

To jsou priority, kterými se řídíme při navrhování svých integračních a systémových řešení. Na trhu působíme již od roku 2004 a specializujeme se především na segmenty datových skladů, Business Intelligence, Identity Management, B2B komunikačních systémů, projektům systémové integrace a vývoji software na míru. Zde svým klientům můžeme nabídnout špičkové know-how, zejména pokud jde o řešení postavená na platformách IBM, Microsoft a Oracle.

Více o nás

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Agregátor obsahu Agregátor obsahu

Novinky
16 Led

IT projekty rychleji a bez chyb díky řešení deklarativního MDA od GEM System

 IT projekty rychleji a bez chyb. Více mezi Business Intelligence nástroji → http://bit.ly/GEM-BI-reseni

14 Pros

Jak na finanční reporting v nadnárodní organizaci?

Zjistěte více v případové studii projektu datového skladu pro finanční reporting v nadnárodní organizaci spolu s řešením GEM Data Integration Suite. Více na → http://bit.ly/PripadovkaGEM
15 List

Nejlepším řešením v kategorii Komunikační produkty je GEM SOA Governance v rámci soutěže IT Produkt 2018

IT Produkt 2018 pod záštitou odborného časopisu IDG. Více o vítězném řešení → http://bit.ly/IntegraceGEM.
2 List

Reference dodávky řešení GEM Process Manager pro klienta v prostředí velké pojišťovny

Klientem je UNIQA pojišťovna, a.s. v České republice a UNIQA pojisťovňa a.s. na Slovensku. Další informace a specifikaci reference ke stažení najdete ZDE.
Archiv

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Naše práce

Light Service Bus pro ÚKZUZ

Cílem projektu bylo navrhnout a implementovat integrační platformu, která sjednotí komunikaci s Ministerstvem zemědělství a případnými dalšími externími subjekty, umožní jednotnou správu, zvýší zabezpečení a umožní efektivnější audit.

Číst více

Centralizace ERP systémů

Cílem tohoto projektu bylo centralizovat agendu Registr subjektů zdravotní péče, agendu výběru pojistného a právní agendu z poboček do datového centra VZP ČR. Koncepce řešení zahrnuje také zavedení nových obchodních procesů a revizi vybraných stávajících.

Číst více

Systémová integrace pro ÚAMK

Dodávka analytické, integrační a projektové služby. Cílem realizovaného projektu je zrychlení a zjednodušení řešení jednotlivých klientských případů a automatizace relevantních interních procesů.

Číst více

Identity Management pro VZP ČR

Realizace projektu spočívala jak v technologické, tak procesní rovině. V prvním případě se jednalo o implementaci a integraci jednotlivých IT systémů, v tom druhém pak o redesign příslušných podnikových agend.

Číst více

Anonymizace dat

GEM Winch, univerzální modulární systém pro transformaci, anonymizaci a vytváření řezů dat, se kterým snadno a intuitivně určíte, která data mají být obsažena ve vytvořeném vzorku, která data budou předmětem anonymizace a jak se budou anonymizovat.

Číst více

Nástroj GEM Finance

Modulární aplikace pro přípravu a kontrolu účetních dat byla vyvinuta tak, aby splňovala specifické požadavky jednotlivých zákazníků. Tuto aplikaci využijí zejména instituce s rozsáhlou a rozmanitou problematikou účetních dokladů.

Číst více

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

GEM System v číslech

300 miliard korun českých proteče našimi systémy

6 milionů spravovaných externích identit

42 TB dat spravovaných v našich datových skladech

327 absolvovaných školení a kurzů našimi odborníky

91 úžasných zaměstnanců nabitých světem IT

 

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Reference

Všechny reference