Visor de contenido web Visor de contenido web

O nás

GEM System působí na trhu od roku 2004 a nabízí komplexní systémová a integrační řešení, přičemž se specializuje především na oblast Business Intelligence, Identity Managementu, B2B komunikačních systémů, datových skladů včetně vývoje rozsáhlých IT řešení na zakázku.

Využíváme moderní a progresivní technologie a nejmodernější postupy řešení. Jako jedni z mála v Česku tak máme zkušenosti s implementací řešení postavených například na platformách Oracle BI, Oracle BAM či Oracle Identity Management. Ovšem perfektně známe i produkty dalších hlavních IT dodavatelů jako jsou HP, IBM nebo Microsoft.

Každá zakázka v našem podání začíná intenzivní spoluprací s klientem, kdy důkladně poznáváme jeho interní procesy, přání a záměry. Naším cílem je dodat takové řešení, které stoprocentně vychází vstříc jeho potřebám, optimalizuje jeho náklady a zvyšuje mu celkovou efektivitu podnikání.

Na projektech v klíčových oblastech pracují týmy zkušených odborníků zahrnující business analytiky, architekty řešení, projektové manažery a vývojáře. Náš zákazník má proto jistotu, že se jeho projektu věnujeme od začátku až do konce s veškerou silou našich dlouhodobých zkušeností a poctivě budovaného know-how.

Za svou existenci jsme o kvalitě řešení GEM System přesvědčili řadu klientů. Podíleli jsme se na například na kompletní optimalizaci systémové infrastruktury jedné z největších tuzemských pojišťoven, a to v oblastech Business Intelligence, datových skladů, Identity Management, B2B a ERP. GEM System dále realizoval například dodávku nového systému eCommerce pro Českou spořitelnu nebo se podílel na vybudování BI řešení pro oddělení Controllingu DOOSAN Škoda Power.

Visor de contenido web Visor de contenido web

Napsali o nás

9 Črv 2013

IDM - dostupné řešení pro každého

Computerworld

Je to tady. Nový zaměstnanec právě vkročil do budovy. Co s ním?

Aby mohl řádně pracovat, místní IT oddělení mu musí zajistit všechny potřebné přístupy do informačních systémů. Takové úkony zpravidla řeší interní předpis, typicky jde o časově náročný systém žádostí a schvalovacích procesů, kde na konci je správce informačního systému, který zajistí potřebná nastavení. Podobné problémy, ovšem opačného rázu, řeší společnosti také v případě, že je zaměstnanci opouštějí. Riziková je i změna pozice zaměstnance, kdy často dochází ke kumulaci přístupů.

Přejít na článek: IDM - dostupné řešení pro každého

25 Led 2013

Fraud detection - odhalte podvody nejen v pojišťovně

Computerworld

Pravděpodobně se mnohým vám stalo, že jste se pokoušeli koupit zájezd pro celou rodinu a zaplatit ho platební kartou online. Za pár minut volá vyděšený pracovník call centra vaší banky a zeptá se, zda jste to skutečně vy, kdo se pokouší zaplatit tuto horentní částku. Vy ho ujistíte, že ano a pak spokojeně usínáte s dobrým pocitem, že vaše peníze jsou v bezpečí a někdo tam daleko na ně dohlíží. Jde o zázrak nebo je to skutečné tak snadné?

Přejít na článek: Fraud Detection - odhalte podvody nejen v pojišťovně

7 Břez 2014

Vysoká dostupnost dat

Securityworld

Jednou z úloh bezpečnosti je zajištění dostupnosti dat. V průběhu životního cyklu informačního systému se na něj totiž zvyšují nároky, je potřeba zpracovávat více dat, zajistit vyšší propustnost i dostupnost.

Přejí na článek Dostupnost dat: Data vždy po ruce

Web Form Web Form

Kontaktujte nás

Napište nám

Este campo es obligatorio.
Este campo es obligatorio.
Este campo es obligatorio.
Este campo es obligatorio.

Visor de contenido web Visor de contenido web

nebo nám zavolejte


po - pá 8.00 - 17.00 +420 246 033 811